Zdravá láhev krtek a kalhoty růžová 0,5 l

Stručný popis: zdravá láhev

Dostupnost: skladem

Cena: 219 Kč konečná cena

Výrobce: ZDRAVÁ LÁHEV

Produktové číslo: V050232

Umístění Zdravá láhev krtek a kalhoty růžová 0, 5 l

Unikátní český výrobek Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a Bisfenolu A. Vhodná pro nápoje až do 100°C. Snadná údržba, možno mýt v myčce. Atestována pro použití v mikrovlnné troubě Atestována na vyvařování (podobně jako kojenecké lahve). Objem 0,5l, 0,7l a 1l. Plně recyklovatelná, ekologicky šetrná. Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům ...)

Pokud chcete mít v oku pitný režim svého . dítěte, pomůže Vám i transparentní provedení některých Zdravých lahví. Sledujte pak tento piktogram TRANSPARENTNÍ. 

Zdravá lahev® 0,5l je svou velikostí především vhodná pro děti. Pestrý, hravý design těchto lahví jistě pobaví nejednu rebelku či malého záchranáře. Najdete zde např. motiv koně JURÁŠEK, velmi oblíbený mezi děvčaty, nebo zvířátka u babičky na dvorku VESELÝ DVOREK.
V této velikosti nabízíme také Zdravou lahev® DÍVKA S DEŠTNÍKEM, která se bude určitě líbit jak malým slečnám, tak maminkám i babičkám. 
Výška lahví včetně víčka a zátky: 0,5l - 185 mm, 0,7l - 230 mm, 1l - 305 mm.

UPOZORNĚNÍ!

PROSÍM NEOBJEDNÁVEJTE TENTO PRODUKT S CUKROVINKAMI DOHROMADY, ALE VYTVOŘTE SI NOVOU OBJEDNÁVKU DO ,KTERÉ UŽ MŮŽETE VLOŽIT OSTATNÍ PRODUKTY. PŘI DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY  OZNAČTE ZPŮSOB PLATBY: PLATBA DOBÍRKOU OSTATNÍ PRODUKTY 140,- KČ

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ :)

Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)